Kwasy medyczne
opis zabiegu:
TOSKANI COSMETICS to hiszpańska firma posiadająca ponad 60-cio letnie doświadczenie w produkcji wyrobów medycznych. Produkty Toskani powstają we własnym, nowoczesnym laboratorium posiadającym certyfikat GMP (Good Manufacturing Practice) gwarantujący najwyższe standardy jakościowe. Jakość ta została doceniana przez wymagające gabinety dermatologiczne i kosmetologiczne na całym świecie.

Peeling medyczny jest nieinwazyjnym zabiegiem lekarskim usuwającym powierzchowną warstwę naskórka. Zabieg najczęściej wykonywany jest za pomocą różnych substancji chemicznych, które aplikowane na skórę powodują jej złuszczanie, a następnie regenerację.

W zależności od tego, jakiego kwasu użyjemy możemy uzyskać takie efekty jak: nawilżenie, ujędrnienie, wygładzenie skóry, odświeżenie, regeneracja fotouszkodzeń skóry, neutralizacja wolnych rodników, naturalny lift i zmniejszenie widoczności zmarszczek, zmniejszenie widoczności i głębokości blizn i rozstępów, zmniejszenie blizn potrądzikowych i przebarwień pozapalnych.

czas trwania zabiegu:
30 min.
Zalecenia:
Proponowana seria 6-8 zabiegów od 14-30 dni, dobrana indywidualnie do potrzeb skóry klienta. Zalecana odpowiednia pielęgnacja domowa przed i w trakcie serii skonsultowana z kosmetyczką w naszym salonie.